Zapisz się na nasz newsletter!

Producenci
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Promocje
Wersje językowe
4. URODZINY / 4th BIRTHDAY

 

URODZINOWE PARTY! 

 Kochane scraperki! Dzisiaj świętujemy ile wlezie! Fajnie jest tak czasem spojrzeć wstecz i zobaczyć, ile udało się zrobić. Ja tak dzisiaj zerkam na siebie i widzę fantastyczne tekturki, które potem podziwiam na jeszcze wspanialszych pracach: waszych, tych które widzę w internecie, tych które nam podsyłacie. 

Bo dziś ta malutka firma, w której siedzę ja (Marta) i Ela (dzisiaj poznacie ją na FB), obchodzi JUŻ czwarte urodziny. Więc świętujcie z nami! Zajrzyjcie na bloga, na fanpage i koniecznie do sklepu i dajcie nam znać, że jesteście!

Miłego Prima Aprilis! To nie żarty!


~> urodzinowe wyzwanie z nagrodami
~> candy i film na Facebooku
~> podwajamy tekturki w sklepie

 

 

 PODWAJAMY TEKTURKI!!! 

 

Mamy super promocję dla wszystkich kochających nasze tekturki!

Tylko 01.04.2017 do każdej zakupionej w naszym sklepie tekturki dorzucamy drugą taką samą gratis! Nie trzeba wpisywać żadnych kodów, po prostu otwierając paczkę od nas znajdziecie w niej dokładnie dwa razy tyle tekturek, ile zamówiliście (te same wzory, co wybraliście). Promocja nie dotyczy żadnych papierów, baz albumowych, ani wycinanek na zamówienie, w tym napisów na zamówienie - wszystkie one przyjdą w tej "normalnej" ilości. Objęte promocją będą tylko zamówienia złożone w dniu 01.04.2017, między godziną 00:00 a 23:59 i opłacone do dnia 07.04.2017r.

 Skorzystajcie z okazji, żeby uzupełnić swoje zapasy :) Promocja nie obejmuje odbiorców hurtowych.

 
do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl