Dostawy, wysyłki

Minimalna wartość zamówienia to 20 zł.

Koszty wysyłek
Zamówienia wysyłamy paczkomatami (InPost, 12,00 zł) lub kurierem (InPost 14,20 zł lub DPD 15,80 zł). W przypadku przesyłek za pobraniem koszt jest wyższy o 3 zł (DPD 4 zł). Ceny przesyłek mogą ulegać wahaniom - przewoźnicy co jakiś czas zmieniają ceny (zarówno w górę, jak i w dół). Proszę pamiętać o tym, że koszt dostawy to także koszt opakowania i czasu spędzonego przy kompletowaniu zamówienia, a nie tylko pieniądze zapłacone przewoźnikowi. Koszty dostawy w Polsce są niezależne od wagi produktów. Koszty dostawy nie są ukryte w cenie produktów.

Zamówienia zagraniczne wysyłane są przesyłką kurierską lub Pocztą Polską - koszt wysyłki jest uzależniony od wagi zakupów, naliczany jest automatycznie i widoczny w koszyku. Ze względu na sytuację epidemiczną oraz organizację firmy i wysyłek nie korzystamy z usług Poczty Polskiej poza wysyłkami zagranicznymi.

Odbiór osobisty
Możliwy jest bezpłatny, bezpieczny odbiór osobisty w pracowni i kropki przy ul. Pomorskiej 34 w Pszczółkach (woj. pomorskie).
Bardzo proszę o ustalenie dnia i godziny odbioru telefonicznie: 696 431 937.

Darmowa wysyłka
W przypadku zamówień powyżej określonych kwot (paczkomat 120 zł, pozostałe 150 zł) koszt przesyłki bierzemy na siebie.

Pakowanie
Paczki zabezpieczam przed ewentualnymi uszkodzeniami. Większość zamówień wysyłam w pudełkach, mniejsze zamówienia wysyłane są w kopertach tekturowych lub bąbelkowych. Tekturki pakuję zbiorczo w papierowe torebki, grupując je rozmiarami. Zawartość przesyłek zawsze jest usztywniona i zabezpieczona przed zginaniem.

Eko informacja
W miarę możliwości powtórnie wykorzystuję m.in. kartony, folię bąbelkową, foliopaki i sztywne koperty - staram się minimalizować generowanie odpadów. Od początku 2019 roku ani jedna przesyłka nie została wysłana w nowym kartonie. Do pakowania nie używam nowych tworzyw sztucznych, w tym nowych kopert bąbelkowych, poza taśmą klejącą (czasem nie ma jak tego ominąć, ale najwięcej używam taśmy papierowej). Wszystkie folie bąbelkowe i pianki są sprawdzone pod kątem czystości i użyte ponownie. Jeżeli otrzymasz przesyłkę w kartoniku, który wygląda, jak nowy - on też jest już powtórnie użyty :)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl