Koszty dostawy

Koszty dostawy nie są uzależnione od wagi produktów. Koszty dostawy nie są ukryte w cenie produktów.

Minimalna wartość zamówienia to 20 zł.

Zamówienia wysyłamy paczkomatami (InPost) lub kurierem (DPD). Koszt wysyłki to 16 zł (w przypadku przesyłek za pobraniem 19 zł).

UWAGA - testowo uruchomiłam przesyłki polecone Pocztą Polską w cenie 8 zł (do 7 sztuk zamówionych tekturek). Pracuję jeszcze nad tą opcją.

Zamówienia zagraniczne wysyłane są przesyłką kurierską lub Pocztą Polską, przesyłką priorytetową - koszt wysyłki jest uzależniony od wagi zakupów, naliczany jest automatycznie i widoczny w koszyku.

Możliwy jest też odbiór osobisty w pracowni I Kropki przy ul. Pomorskiej 34 w Pszczółkach. Bardzo proszę o ustalenie dnia i godziny odbioru telefonicznie: 696 431 937.

Proszę pamiętać o tym, że koszt dostawy to także koszt opakowania i czasu spędzonego przy kompletowaniu zamówienia, a nie tylko pieniądze zapłacone przewoźnikowi.

Paczki zabezpieczam przed ewentualnymi uszkodzeniami. Większość zamówień wysyłam w pudełkach, mniejsze zamówienia wysyłane są w tekturowych kopertach. Tekturki pakuję zbiorczo w papierowe torebki, grupując je rozmiarami. Zawartość przesyłek zawsze jest usztywniona i zabezpieczona przed zginaniem. W miarę możliwości powtórnie wykorzystuję m.in. kartony i folię bąbelkową - staram się minimalizować generowanie odpadów. Nie używam nowych tworzyw sztucznych, w tym nowych kopert bąbelkowych. Wszystkie folie przed użyciem są sprawdzone pod kątem czystości i użyte ponownie.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl