Kwarantankon

Z wszem znanych powodów najbliższe fantastyczne konwenty, zloty i targi zostały przełożone lub odwołane. Żeby uzupełnić tę lukę na facebooku powstał Kwarantankon - konwent fantastyki online Bierzcie udział w tym wydarzeniu - można spotkać super ludzi, jak na żywo, tylko że nie ;)

W wydarzeni stopniowo są dodawane albumy kolejnych wystawców ze świetną biżuterią, azjatyckim jedzeniem, boskimi gorsetami i innymi ciuchami, naklejkami, grafikami, kubkami, oraz akcesoriami i gadżetami. Ponadto planowane jest mnóstwo prelekcji online, rzemieślnicy pokażą swoje pracownie, my pokażemy jak działa jeden z naszych laserów - na żywo będziemy czyścić stary, kilkudziesięcioletni metalowy kwietnik laserem, pokażemy też jak działa czyszczenie innych materiałów - zapraszamy serdecznie!

Właśnie ruszamy, konwent rośnie, zaglądajcie, czytajcie, oglądajcie i kupujcie - wszyscy wystawcy proponują super zniżki i darmowe dostawy! (normalnie w tym czasie bylibyśmy wszyscy na zlotach i konwentach, gdzie stoiska są często bardzo drogie - teraz macie rzadką okazję kupić online ze zniżkami) :)

Jeśli jeszcze nigdy nie byłyście na konwencie fantastyki, to teraz macie okazję spróbować - jednocześnie mając do dyspozycji wygodną kanapę, normalne jedzenie, własne łóżko i ciepłą wodę pod prysznicem ;)
 
A w i kropce macie zniżkę 10% na wszystko na hasło STAYHOME i darmową wysyłkę zamówień powyżej 120 zł - taka okazja prędko się nie powtórzy! Ponadto stopniowo dodaję nowe przedmioty w zakładce waytech - zajrzyjcie!
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl