Sklep nieczynny do 2. stycznia

Zgodnie z zapowiedzią wyłączam możliwość dokonywania zakupów w sklepie w tym roku i zapraszam na zakupy od 2 stycznia 2022 r.

Wszystkie zamówienia złożone do dzisiaj (13. listopada 2021 r.) zostaną zrealizowane przed moim wyjazdem, jeśli cokolwiek miałoby się nie udać, to będę się kontaktować. Możliwe, że na początku grudnia pojawię się na chwilę w pracowni, ale raczej nie zdążę zrealizować w tym czasie nowych zamówień.

Jeśli mieszkasz w okolicy Wrocławia lub Poznania, to przyjdź na jarmark świąteczny obejrzeć i kupić wycinane przeze mnie drewniane ozdoby. Niektóre z nich możesz obejrzeć w zakładce Waytech - ozdoby drewniane

Jarmark we Wrocławiu startuje 19 listopada, będę tam osobiście w domku nr 17 na północnej pierzei Rynku (niedaleko kawiarni Witaminka).
W Poznaniu będzie trochę mniejszy wybór, bo pojawimy się tam gościnnie, w zaprzyjaźnionym domku. Jarmark w Poznaniu również rozpocznie się 19 listopada.

W trakcie wyjazdu będę odbierać e-maile oraz telefon, więc w razie pytań zawsze możecie pisać albo dzwonić (lepiej pisać, to w wolnej chwili na spokojnie odpowiem).

Jeszcze raz serdecznie zapraszam do osobistych odwiedzin na wrocławskim jarmarku!

Życzę wszystkim dużo ciepła, zdrowia, odpoczynku i spokoju w najbliższym czasie!
Wracam w styczniu :)
Karolina

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl