Maseczki neoprenowe

Cena: 12,00 zł 12.00
ilość szt.
dodaj do przechowalni
* - Pole wymagane
Kod produktu: M002

Opis

Wycinane laserowo maseczki neoprenowe czarne.
UWAGA - neopren ma charakterystyczny zapach, który w większości znika po pierwszym praniu i wyschnięciu. Pozostałe maseczki są wykonane z innych materiałów.
(innych kolorów i materiałów szukaj w produktach powiązanych - wyświetlają się poniżej)

Rozmiary
Dostępne są cztery rozmiary: całkowita szerokość S-31,5, M-33,5 cm, L-35,5 cm oraz XL-37,5 cm. W celu wybrania właściwego rozmiaru należy zmierzyć sobie dystans międzyuszny drogą nienajkrótszą bez pominięcia nosa. A tak serio, to odległość między najdalszymi częściami uszu, związanymi z resztą ciała, przez nos ;)
Najczęściej rozmiar M pasuje osobom identyfikującym się jako kobiety, a L jako mężczyźni, ale może być inaczej (przykład: jeśli jesteś osobą identyfikującą się jako mężczyzna z dużą głową, to wybierz XL).

Pranie
Maseczki wymagają wyprania przed pierwszym użyciem (mogą farbować, należy prać z podobnymi kolorami). Maksymalna temperatura prania to 60 stopni C.

Noszenie
Najlepiej nosić maseczkę przez maksymalnie 20 minut (dotyczy to wszystkich maseczek jedno- i wielorazowych), później należy ją wyprać. Nasze maseczki świetnie się nadają do szybkiego wejścia do sklepu, ale jeśli planujemy odwiedzić kilka sklepów, to do każdego powinniśmy założyć czystą maseczkę.
Maseczki nie posiadają certyfikatów. Maseczki nie przylegają ściśle do nosa ani do brody - zabezpieczają innych przed naszym bezpośrednim kaszleniem albo kichaniem, ale nie blokują drobnych cząsteczek przenoszonych przez powietrze. W celu całkowitego zabezpieczenia się polecamy zakup maseczek z filtrem HEPA lub innych certyfikowanych.

Logo, obrazki, napisy
Chwilowo nie robimy naprasowanek!

Jeśli chcecie zamówić maseczkę z naprasowanką, to należy wybrać jeden z dostępnych na zdjęciach wzorów, albo przesłać do nas plik svg, jednokolorowy, w rozmiarze nieprzekraczającym 80x120 mm. Naprasowanki z zamówień indywidualnych wykonujemy raz w tygodniu.

Ceny: nasz obrazek + 6 zł, zamówienie indywidualne +8 zł (cena nalicza się automatycznie po wypełnieniu odpowiedniego pola).

Obrazków na razie jest kilka: bakterie, uśmiech, napis "edycja limitowana", korona. W pole tekstowe wystarczy wpisać dowolną nazwę i kolor. Bakterie są wielokolorowe, za każdym razem w innym układzie. Wkrótce pojawią się nowe wzory.

Możemy wykonać projekt na zamówienie, cena zależy od stopnia skomplikowania wzoru. Można przesłać do nas inny plik wektorowy, przerobimy go i poprawimy, ale może się to wiązać z dodatkową opłatą. Podana cena obowiązuje w wypadku, kiedy przesłany projekt jest gotowy do użycia i nie trzeba go poprawiać.

W razie pytań: shop@i-kropka.com.pl

Uwagi
Neopren jest dość sztywny, jeśli masz wrażliwą skórę, to polecamy wybrać inny materiał.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl