Modułowe składane pudełko na przydasie

pudełka małe z góry.jpg
  • promocja
Cena: 15,00 zł 22,00 zł 15.00
ilość szt.
dodaj do przechowalni
Kod produktu: IN002

Opis

Modułowe pudełko na scrapbookingowe i inne przydasie. Pudełka można układać w stos, a jeśli akurat nie są potrzebne, to można je rozłożyć i przechowywać płaskie, dzięki temu zajmują mało miejsca.

Pudełka są wycinane ze szkła akrylowego, dostępne kolory to opal i mleczny.

Upcycling i recycling
Tam, gdzie jest to możliwe, staramy się unikać używania nowych tworzyw sztucznych. Szkło akrylowe na te pudełka pochodzi z "resztek" po produkcji lamp, odbieramy je od producenta, w przeciwnym wypadku wylądowałoby na śmietniku. Szkło akrylowe jest pełnowartościowe, ale w za małych kawałkach, żeby przydało się do innych zastosowań. Czasem zdarzają się rysy, ale ze względu na strukturę i kolor materiału nie są one widoczne, poza tym resztki arkuszy są pokryte folią ochronną, którą zrywamy dopiero po wycięciu kształtek do pudełek.

Wymiary
Wewnętrzne wymiary pudełka: 11,2 x 20 cm.

Wysokość użytkowa środka, jeśli chcemy układać je w stos: 7,6 cm. Przybory i przydasie mogą wystawać wyżej, jeśli pudełko stoi na górze stosu.
Zewnętrzne wymiary jednego pudełka: 12,4 x 21,5 x 10,1 cm.

Indywidualne zamówienie - inne wymiary
Na zamówienie możemy wyciąć pudełka w innym rozmiarze, maksymalne wymiary zewnętrzne to 20 x 25 x 20 cm. Jeżeli chcesz zamówić co najmniej 5 pudełek w jednym, innym rozmiarze, cena nie będzie się różniła od tej, w innych przypadkach doliczamy opłatę za przeprojektowanie. Ewentualne promocje na ten produkt nie dotyczą pudełek o innych wymiarach.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl