Przyłbice - solidne, lekkie, stabilne

Cena: 25,00 zł 25.00
ilość szt.
dodaj do przechowalni
Kod produktu: P01

Opis

Noszenie przyłbicy
Przyłbice są bardzo wygodne, lekkie i stabilne, dzięki dziurkom w gumce można łatwo regulować rozmiar. Przyłbica umożliwia łatwe oddychanie osobom z np. astmą, można ją nosić równocześnie z okularami i maseczkami.
Podczas noszenia przyłbicy okulary nie zaparowują się.

Na zamówienie możemy wyciąć krótszą szybkę, dzięki czemu przyłbica będzie wygodna również dla osób niższych, albo np. często schylających się w pracy.

Ten model przyłbicy jest wypróbowany przez wielu ratowników medycznych, nie przeszkadza nawet przy wykonywaniu ucisków serca.


Dezynfekcja - jak czyścić przyłbicę?

Przyłbice nadają się do sterylizowania w autoklawie, można je również dezynfekować alkoholem lub wyparzać wrzątkiem.
Czyszczenie normalnie używanymi w domu środkami czystości (mydło, płyn do mycia naczyń, płyn do mycia szyb itp.) też jest ok, należy tylko uważać, żeby nie porysować szybki np. ostrą gąbką.


Szybki do przyłbic
Szybki do przyłbic są wykonane z folii PETG i są pokryte folią ochronną, którą można zdjąć przed pierwszym użyciem, dzięki czemu szybka będzie bez rys oraz czysta. Folia PETG jest lepszej jakości, niż popularnie używane inne folie PET. Charakteryzuje się jasnością i twardością.
Tutaj można dokupić więcej szybek - ale pierwsza powinna wystarczyć na długo.


Montaż
Przyłbice wysyłamy już złożone, gotowe do użycia, ale możliwa jest też wysyłka w częściach, do samodzielnego montażu - ogranicza to wymiary opakowania.
Montaż jest prosty: w pierwszej kolejności należy założyć szybkę na trzy sąsiadujące wypustki, zaczynając od skrajnej. Następnie należy lekko rozciągnąć profil przyłbicy i założyć ostatnią dziurkę na ostatnią wypustkę. Na końcu montujemy dolną część, która zapewnia zachowanie krzywizny - trzeba ją lekko wcisnąć, dziurki z szybki łatwo wklikują się w wypustki w profilu.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl